Strona: O BIURZE / Politechnika Rzeszowska

O BIURZE

Biuro ds. Wartości Akademickich powstało, aby wspierać w działaniach wszystkich członków i członkinie społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej: pracowników, doktorantów i studentów.

Do Biura ds. Wartości Akademickich możesz zgłosić się jeśli:

• potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu trudnej sprawy,
  • uważasz, że zostałeś potraktowany niewłaściwie lub niesprawiedliwie,
  • masz konflikt ze współpracownikiem lub przełożonym i potrzebujesz pomocy lub wsparcia w znalezieniu sposobu rozwiązania tego konfliktu,
  • potrzebujesz porozmawiać z kimś w sposób poufny i zastanowić się nad możliwością dobrego, komfortowego funkcjonowania w środowisku akademickim,
  • potrzebujesz informacji o proponowanych przez Politechnikę ścieżkach rozwiązywania problemów.

Biuro ds. Wartości Akademickich jest przyjaznym miejscem, w którym możesz, w poczuciu bezpieczeństwa, porozmawiać o nurtujących Cię pytaniach i problemach.

Kontakt i rozmowa z pracownikiem Biura nie jest rozpoczęciem formalnej ścieżki ani procedury. Jedynie za zgodą osoby odwiedzającej Biuro, pracownik Biura może kontaktować się z innymi osobami w ramach Politechniki lub spoza uczelni, których pomoc jest niezbędna do rozwiązania problemu.

Pracownikiem Biura jest dr inż. Małgorzata Walczak. Informacje o ścieżce zawodowej i kompetencjach można znaleźć w wizytówce PRz oraz w serwisie LinkedIn.

Na spotkanie z pracownikiem Biura możesz się umówić osobiście (pokój 206, bud. VA), telefonicznie (17 865 1429) bądź mailowo (mwalczak@prz.edu.pl).

Biuro ds. Wartości Akademickich zostało utworzone Zarządzeniem Rektora Politechniki Rzeszowskiej nr 63/2024 z dnia 28 czerwca 2024 r.